Závěsné houpačky

Jistě velmi zajímavým doplňkem domácnosti jsou závěsné houpačky. Jedná se obvykle o křeslo, které je možné zavěsit prostřednictvím pevného a stylového lana, případně speciálního řetězu na strop místnosti. Někdy je možné závěsnou houpačku použít i ve venkovních prostorách a zavěsit ji například na pevnou větev stromu na zahradě. Případě, že tento bytový doplněk bude využívat na zahradách nebo v jakýchkoliv venkovních prostorách, bude nutné dbát na jeho bezpečí. Vzhledem k tomu, že se jedná o nábytek, určený primárně pro interiérové využití, je třeba zajistit uschování závěsných houpaček v případě nepříznivých povětrnostních podmínek. V žádném případě nesmí být tyto závěsné houpačky pro vnitřní využití vystaveny působení deště nebo sněhu.

Pro venkovní prostory jsou mnohem vhodnější závěsné houpačky ze sítě. Tyto nevyžadují takovou přehnanou péči. Jsou vyrobeny obvykle z pevné textilie, kterou je možno zatížit určitou nosností. Maximální nosnost houpací sítě nesmí být v žádném případě překročena. Houpací sítě lze umístit například mezi dvě dosti silné větve stromů, případně je možné k nim dokoupit speciální stojan, který umožňuje nejsnadnější a nejbezpečnější zavěšení. Taková relaxace na zahradě se vám určitě zalíbí.

Závěsné houpačky určené do bytových prostor jsou nejčastěji vyrobeny z ratanu. Jedná se prakticky o stylové závěsné křeslo, které se vyznačuje rovněž určitou nosností, která nesmí být překročena. Tyto křesla jsou k dispozici v nejrůznějších tvarech a velikostech. Povrch nábytku je upraven lakem, tímto je zajištěna vyšší odolnost. Údržba je jednoduchá, nevyžaduje žádné speciální operace.

Na českém trhu je k dispozici obrovské množství těchto závěsných houpaček i sítí, z široké nabídky si vybere opravdu každý. Tento sortiment naleznete v každém obchodě s nábytkem nebo bytovými doplňky. Velká nabídka sortimentu je tak v mnoha e-shopech, například na www.pekny-nabytek.cz

Houpací sítě a závěsné křesla jsou ideálním pomocníkem při relaxaci a odpočinku. Jsou velmi pohodlné. Kromě toho také dosti zajímavým způsobem zatraktivní vaši domácnost.

V našem e-shopu vám najdete dětské autosedačky od více, jak třiceti výrobců.
 
Design downloaded from free website templates.